تتر چیست ؟ آشنایی با ارز محبوب تتر 

تتر چیست ؟ آشنایی با ارز محبوب تتر 

 

یکی از معروف ترین ارز ها در دنیای دیجیتال ارز تتر است و اگر تازه به این دنیا وارد شود حتماً برای شما سوال است که ارز تتر چیست و چه کاربردی دارد و چرا همیشه برای معامله از این ارز اسم برده می شود ما در صرافی ها ۲۴ امروز به شما جواب این سوال به هر آنچه که باید درباره ارز تتر بدانید خواهیم گفت. 

 

تتر چیست ؟

 

تتر در واقع یک ارز ثابت و استیبل کوین است. قیمت آن معادل قیمت یک دلار است یعنی اگر قیمت دلار در آن روز ۲۸ تومان باشد قیمت یک تتر نیز ۲۸ هزار تومان است و ک با کاهش و افزایش دلار، قیمت تتر شما نیز افزایش یا کاهش خواهد داشت. بله!هر یک تتر یک دلار است و از تتر برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده می شود. 

 

چرا تتر؟ 

 

شما برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال بخرید باید پول های ریالی خود را به پول دلار و بین المللی تبدیل کنید. با استفاده از تتر شما می توانید پول ریالی خود را به همان دلار تبدیل کرده و بدون هیچ محدودیتی و به دور از هرگونه تحریم کامل آزادانه در بازارهای مالی خرید و فروش انجام دهید. 

 

آینده تتر

 

تتر در دنیای ارز دیجیتال معروف است و همواره در تمامی معاملات دنیا در سرتاسر جهان نقش دارد اما کوین های دیگری نیز هستند که ممکن است در آینده جای این ارز را پر بکنند کارمزد تتر بسیار کم است و یکی از دلیل های استفاده از تتر کارمزد پایین آن است. 

شایعات و حاشیه‌های زیادی حول و حوش ارز تتر میچرخد و همین امر باعث شده تا از آن بترسند اما ارز تتر به عنوان یک عارضه کاملا معروف و شاخص امنیت بسیار خوبی دارد و اگر اتفاق خاصی برای آن نیفتد جایگاه خود را مانند سال های گذشته تصویب شده می داند

 

تاریخچه تتر 

 

در سال ۲۰۱۵ دلار تتر و یورو توسط USDT و EURT در بازار معرفی شد. در آن زمان اکثر عموم مردم تصور می‌کردند که این ارز توسط خود بانک ملی آمریکا روانه بازار شده و وابسته به آن است اما پس از مدتی این باور غلط ریشه کند و این ارز دیجیتال به عنوان یک کوین کاملاً آزادانه و بدون وابستگی به هیچ نهادی وارد معاملات کارکنان دنیای کریپتو کارنسی شد. 

به اشتراک گذاری:

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
تحریریه پی فا 24

تحریریه پی فا 24

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط