تحليلِ بيت‌كوين – 4 دی

🔰 آپديتِ تحليلِ بيت‌كوين

🔖 قدم به قدم از كف تريدينگ‌رنج قيمت را دنبال و تحلیل كردیم. بسیار عالي از prz تعيين شده در محدوده ۴۵.۵۰۰ كه همچنين كفِ تریدينگ‌رنج قيمت نيز می‌باشد، يك حركتِ صعودي را آغاز و به سقفِ تريدينگ‌رنج يا سقف ۵۲.۰۰۰ رسید.

📌 قيمت بعد از اينكه يك رشدِ ١٣ درصدیِ خوب را تجربه كرده، اكنون زيرِ مقاومتِ محدوده‌ی ۵۲.۰۰۰ در حالِ رنج‌زدن است.

💢 با توجه به ممنتوم حركتي، مي‌توانيم انتظار داشته باشيم مقاومتِ ۵۲.۰۰۰ دلار شكسته شود و قيمت به محدوده‌ی ۵۳.۵۰۰ و ۵۴.۰۰۰ دلار برسد. در مورد اين دو سطح، بارها صحبت كرديم، كه این دو سطح پتانسيلِ اين را دارند كه قيمت را واردِ اصلاحِ كوتاه‌مدتي کنند.

📍 نكته‌ی بسیار مثبتي كه در نمودارِ بيت‌كوين وجود دارد، شكسته شدنِ خطِ روندِ نزوليِ اصلیِ قيمت است. سطحِ حمايتيِ محدوده‌ی ۴۹.۳۰۰ الی ۴۹.۵۰۰ (باكسِ آبی) را تبديل به يك سطحِ حمايتيِ خيلي مهم كرده كه يك سطحِ استاتيكِ پر قدرت و همچنين تقاطعش با خط روند نزولیِ شكسته شده مي‌باشد. نكته‌اي كه بايد خيلي به آن دقت شود این است که تا زمانيكه محدوده‌ی ۵۲.۰۰۰ دلار پر قدرت شكسته نشده، همچنان در تريدينگ‌رنج قرار داريم.

🔷 قيمت فاكتورهای صعودیِ خوبی دارد كه مي‌تواند حركتِ صعودی را ادامه دهد. دوستاني كه در كفِ تريدينگ‌رنج خريد انجام دادند، حتما مد نظر داشته باشند كه اگر ديدشان كوتاه‌مدت است، می‌توانند در محدوده ۵۴.۰۰۰ دلار سيو سود کنند. اما دوستانِ ميان‌مدتی و بلند مدتی می‌توانند معامله‌ی خود را تريل کرده و همراهِ موجِ قيمت حركت كنند.

 

🟡https://www.tradingview.com/x/sSBQ4J3o/

به اشتراک گذاری:

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
تحریریه پی فا 24

تحریریه پی فا 24

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط