تحلیل بیتکوین 2 بهمن

با رسیدن به مقاومتِ محدوده‌ی ۴۳.۵۰۰ دلار، فشارِ فروش در بازار شدت گرفت و قیمت یک ریزش ۶۰۰۰ الی ۷۰۰۰ دلاری را تجربه کرد. اکنون در تایم‌فریمِ روزانه قیمت به حمایت محدوده‌ی ۳۶.۰۰۰ دلار که در تحلیل‌های قبلی هم این محدوده را مشخص کرده بودیم رسیده است.

💢 سطح حمایتی در محدوده‌ی ۳۶.۰۰۰ دلار سطح خیلی مهمی‌ست، چرا که هم از نظر پرایس‌اکشنی یک نقطه برگشتی می‌تواند باشد و هم آنکه تقاطعِ چند لولِ فیبوناچی‌ست، که یک سطح PRZ خیلی مهم را برای قیمت تشکیل داده است.

🔆 با توجه به قدرت این سطحِ حمایتی و همچنین ریزش طولانی که قیمت تجربه کرده است، می‌توانیم انتظار این را داشته باشیم که از این سطحِ حمایتی، قیمت حرکتِ رو به بالا را تجربه کند و به مدار صعود برگردد. ولی هنوز تاییدیه‌های لازم داده نشده است و باید کمی صبر کرد که ساختارِ قیمت بعد از این ریزش تشکیل شود و با بررسی رفتار قیمت در تایم‌فریم‌های پایین‌تر بر روی این سطح حمایتی، درصورتِ دیدنِ نشانه‌های بازگشتِ قیمت و نشانه‌های چرخشِ روند، می‌توانیم وارد معامله شویم، چراکه این سطح حمایتی پتانسیلِ اتمامِ ریزش و اصلاح را دارد.

🔷 از دست رفتن این سطحِ حمایتی کمی سخت و دور از انتظار است ولی با توجه به ترسی که در بازار وجود دارد اگر این سطح از دست برود، تارگت‌های بعدیِ قیمت در مسیرِ نزول محدوده‌های ۳۳.۰۰۰ دلار و ۳۰.۰۰۰ دلار خواهد بود.

📌 بنابراین اکنون باید منتظرِ واکنشِ قیمت به این سطح حمایتی بود، تا ببینیم در تایم‌فریم‌های پایین‌تر نشانه تغییر روند و بازگشت قیمت را به ما می‌دهد یا خیر.

به اشتراک گذاری:

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
تحریریه پی فا 24

تحریریه پی فا 24

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط