تحلیل بیتکوین

🔖همچنان در عبور از مقاومت محدوده ۴۸.۰۰۰ دلار ناتوان بوده و بارِ دیگر به کفِ تریدینگ‌رنج رسید و کف را مجدد تست کرد.
تمام تحلیل‌های قبلی همچنان پا برجاست و درصورتیکه بتواند موفق به شکست خط روند نزولی RSI شود، مسیرِ رشدِ کوتاه‌مدت را هموار خواهد کرد. لزومِ رسیدن به سقفِ کانال در محدوده‌ی ۵۲.۰۰۰ دلار، همانطور که بارها عرض کردیم، عبورِ قدرتمند و تثبیت بالا‌ی محدوده‌ی ۴۸.۰۰۰ دلار است.

💢نکته مهمی که باید مدنظر قرار دهیم این است که روند کاملاً رنج و فرسایشی شده و کفِ تریدینگ‌رنج تعداد دفعاتِ زیادی تاچ شده است. این موضوع ممکن است حمایت را تضعیف کند، پس حتما باید سناریوی محتملِ شکستِ کفِ تریدینگ رنج را نیز بررسی کنیم.

💢دوستانِ میان مدتی و daily traderها می‌توانند حدضرر خود را تثبیتِ ۴ ساعته، زیرِ محدوده‌ی ۴۵.۵۰۰ دلار تا کف تریدینگ‌رنج قرار دهند، چرا که اگر این سطح بصورت معتبر شکسته شود، حمایت‌های پایین‌تر را نیز خواهیم دید.

💢دوستانِ میان‌مدتی که قصد خرید دارند، حتماً این را مدنظرتشان قرار دهند، درصورتیکه کفِ تریدینگ‌رنج از دست برود، احتمال اینکه قیمت مجدداً بخواهد کف شدو را تست کند و ۴۲.۰۰۰ دلار را ببنید وجود دارد. سطوحِ خیلی کلیدی و مهمی برای قیمت، در محدوده‌ی ۳۹.۵۰۰ دلار و همچنین محدوده‌ب ۳۷.۰۰۰ دلار (دو باکس ابی رنگ) وجود دارد.

💢سه محدوده‌ی حمایتیِ مهمی که برایتان بر روی چارت مشخص کرده‌ایم، درصورتیکه کفِ ۴۵.۰۰۰ دلار از دست برود، فرصت‌های خریدِ خیلی خوبی خواهد بود.

❇️جمع بندی نهایی

📍همچنان در کوتاه‌مدت تا زمانیکه کفِ حمایتیِ ۴۵.۵۰۰ دلار از دست نرود در فاز تریدینگ رنج قرار داریم و با عبور از مقاومتِ ۴۸.۰۰۰ دلار به سمتِ سقفِ تریدینگ‌رنج در محدوده ۵۲.۰۰۰ دلار حرکت خواهیم کرد. اگر سقفِ تریدینگ رنج شکسته شود می‌توانیم اتمامِ اصلاحِ کوتاه مدتی را محتمل بدانیم. در فاز میان‌مدت، درصورتیکه کفِ حمایتی از دست برود، سه سطحِ حمایتی که در تایم فریمِ ۱۲ساعته برایتان مشخص کرده‌ایم، در محدوده ۴۲.۰۰۰ دلار، ۳۹.۵۰۰ دلار و ۳۷.۰۰۰ دلار محدوده‌های خیلی خوبی برای خرید پله‌ای به دید میان مدت هستند. و می‌توان اوردرهای خرید را در آن محدوده‌ها قرار داد که اگر قیمت شدو زد، اوردرها فعال شوند و از تخفیف بازار استفاده شود.

به اشتراک گذاری:

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
تحریریه پی فا 24

تحریریه پی فا 24

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط