چرا احراز هویت می شویم؟

پروسه احراز هویت معمولا در سیستم های پرداخت اتوماتیک همچون صرافی اینترنتی پی فا استفاده می شود چون استفاده از کارت بانکی و تکمیل فرایند خرید ووچر یا بیتکوین و سایر ارزهای مجازی برابر است با انتقال مبلغی معادل از ارز دیجیتال در همان لحظه, در سال های اخیر نیز در کشور ما متاسفانه مشکلات بسیاری به خاطر استفاده از کارت های سرقتی توسط کاربر برای ارائه دهندگان خدمات پرداخت و دریافت اتوماتیک و آنی ایجاد شده است.

چرا احراز هویت می شویم؟
پروسه احراز هویت معمولا در سیستم های پرداخت اتوماتیک همچون صرافی اینترنتی پی فا استفاده می شود چون استفاده از کارت بانکی و تکمیل فرایند خرید ووچر یا بیتکوین و سایر ارزهای مجازی برابر است با انتقال مبلغی معادل از ارز دیجیتال در همان لحظه, در سال های اخیر نیز در کشور ما متاسفانه مشکلات بسیاری به خاطر استفاده از کارت های سرقتی توسط کاربر برای ارائه دهندگان خدمات پرداخت و دریافت اتوماتیک و آنی ایجاد شده است.
در بسیاری از موارد دیده شده سارقین با بدست آوردن کارت بانکی فرد قربانی که معمولا طبق یک عادت بد رمز کارت بر روی کارت نوشته  می شود، اقدام به خرید از درگاه های اینترنتی می نمایند.
در این میان همیشه درگاه های اینترنتی صرافی هایی که خدمات اتوماتیک انجام میدهند مورد توجه قرار گرفته است، چون نوعی مبادله پول با پول محسوب می شود. و لزومی ندارد فرد سودجو با مراجعه به دستگاه های کارتخوان مراکز خرید و یا خودپردازها به خرید کالا و یا اخذ وجه نقد بپردازد.
بر همین اساس اکثر وبسایت های خدمات دهنده ارزی و ریالی باید احراز هویت انجام دهند تا از بروز چنین مشکلاتی که علاوه بر خروج سرمایه از سایت، مشکلات قضایی نیز برای سایت ایجاد می کند جلوگیری گردد.
در همین راستا سایت صرافی اینترنتی پی فا 24 نیز با احراز هویت کاربر و بررسی مالکیت کارت بانکی وی اجازه انجام خرید و انجام نقل و انتقالات اتوماتیک را بواسطه هیچ کارت بانکی تائید نشده به کاربران نمیدهد.
هرچند شاید پروسه احراز هویت و تائید کارت و حساب بانکی به نظر سخت و زمان بر برسد ولی از بروز مشکلات و اختلالات بسیاری در آینده پیشگیری می نماید.
با اینهمه حتی احراز هویت و تائید شماره کارت و شبای بانکی نیز راه حل و تضمین صددرصدی نیست!

به اشتراک گذاری:

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
تحریریه پی فا 24

تحریریه پی فا 24

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط