وبلاگ

عمومی

دریافت شبای همه بانکها و موسسات

شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار شبا نامیده می شود کدی است ۲۴ رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می کند. شبا در مبادلات بین المللی نیز کاربرد مهمی دارد.

ادامه مطلب
عمومی

چرا احراز هویت می شویم؟

پروسه احراز هویت معمولا در سیستم های پرداخت اتوماتیک همچون صرافی اینترنتی پی فا استفاده می شود چون استفاده از کارت بانکی و تکمیل فرایند خرید ووچر یا بیتکوین و سایر ارزهای مجازی برابر است با انتقال مبلغی معادل از ارز دیجیتال در همان لحظه, در سال های اخیر نیز در کشور ما متاسفانه مشکلات بسیاری به خاطر استفاده از کارت های سرقتی توسط کاربر برای ارائه دهندگان خدمات پرداخت و دریافت اتوماتیک و آنی ایجاد شده است.

ادامه مطلب
Perfect Money

پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی (Perfect Money) یکی از شرکت‌های پیشرفته در زمینه ارائه خدمات پرداخت غیر نقدی در اینترنت است که برای کاربران این امکان را فراهم می کند که تراکنش های مالی خود را خیلی سریع و ایمن در بستر اینترنت انجام دهند. هدف پرفکت مانی این است که معاملات اینترنتی را به سطح ایده آل برساند. پرفکت مانی که با علامت اختصاری PM نیز نمایش داده می شود، در سال 2007 در کشور پاناما به ثبت رسید. ولی دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس است و امروزه در بسیاری از کشورها از طریق مراکز صرافی ارز و صرافی آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد و منابع مختلفی از آن پشتیبانی می کنند.

ادامه مطلب